Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zeme iznomāta savējiem? 7

Drīz būs pagājis pusotrs gads, kopš pašvaldība iznomāja piecus hektārus zemes firmai SIA «Jelgavas krematorija». Nekādi darbi šajā vietā arvien nav sākti, taču atklājies - īpašums uz 20 gadiem iznomāts Gunitai Maziņai, kura kandidē pašvaldību vēlēšanās.

Starp pašvaldību un SIA «Jelgavas krematorija» noslēgto zemes nomas līgumu par apšaubāmu var dēvēt vairāku iemeslu dēļ. Konkurss pērnā gada sākumā tika izsludināts pēkšņi un ar īsu pieteikšanās termiņu, bet pašvaldība iepriekš pat nebija ieminējusies par nodomu Zālītes ielā piecos hektāros celt krematoriju. Uzvarēja firma ar it kā atbilstošu nosaukumu - «Jelgavas krematorija», kam turklāt konkursā nebija neviena konkurenta. Nelaiķu dedzinātava mūsu valstī pašlaik ir tikai viena, turklāt krematorija netālajā galvaspilsētā mazā pieprasījuma dēļ strādā ar nepilnu noslogojumu. Eksperti jau iepriekš šādu ideju vērtēja skeptiski, tādu biznesu saucot par nerentablu.Pašlaik tā arī acīmredzot izrādījies, jo, kaut zeme iznomāta, darbi tajā nav sākti...Vairāk par šo tēmu lasiet trešdienas, 29.aprīļa, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

ka tik pats Kupčs nav nogribējies tipiņš!
vai tik kāda partija viņam nemaksā par citu partiju nomelnošanu?

pirms 11 gadiem, 2009.05.08 17:27

lexsy

Un ja darbi būtu sākušies,tad noteikti tā būtu naudas atmazgāšana utt...... Nožēlojami,ka cilvēks uz pieņēmumu pamata cenšās celt neslavu citam cilvēkam.Tā zeme tur stāvēja un simtu gadu nevienam nebija vajadzīga.Kupč,varēji jau vairāk profesionālisma nodemonstrēt,ja nevari - ej uz dzeltano presi.

pirms 11 gadiem, 2009.05.06 10:52

Esseram

Man atkal liekas, ka labaks pasreizeja situacija neviens cits nebus.Sitie visi negativie komentari. TaS IR KAUTKAS. kA TIK NESAGAIDISIET PRETEJO EFEKTU.

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 20:57

Robis

Nākotnes Jelgava:
http://www.youtube.com/watch?v=9y_shosCzEA

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 20:32

Essers

Nu neraudiet,mainīsies valdība,nāks citi uzvārdi un pēc gadu desmitiem teiksiet,ka tas Rāviņš nemaz tik traks nebija.

Nu tagad 2013.gadā *** daudz lielāki.

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 15:06

Hallo, KNAB!!!

Ir vispār kāds , kurš var apstādināt šo zagšanu? Pilnīgi skaidrs, ka atkal Rāviņš ar kanašku uztaisījuši rebes, bet tā Maziņa ir tikai šetjorka. Tāpat jau bija ar ledus halles un k/t Zemgale īpašumiem, kur Rodijs Trankalis bija starpnieks.

pirms 11 gadiem, 2009.04.29 12:48

Vietējās ziņas