Zemessardzes 1. Rīgas brigāde sociālajam centram “Jelgava” izsniedz 11 termosus siltā ēdiena transportēšanai

Atsaucoties valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” atbalsta pieprasījumam, Zemessardzes 1. Rīgas brigāde ir izsniegusi 11 termosus silta ēdiena transportēšanai centra  Jelgavas filiāles klientu pamatvajadzību nodrošināšanai, informē Zemessardzes 1.Rīgas brigādes Informācijas daļa.

Zemessardze ir lielisks piemērs Latvijas pilsoņu brīvprātīgai iesaistei mūsu valsts aizsardzībā, kas ir visas mūsu sabiedrības kopēja atbildība. Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju. Vienlaikus dienests Zemessardzē ir iespēja uzlabot savu vispārējo fizisko sagatavotību, veselību un paplašināt savu redzesloku, piedaloties militārajās mācībās gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Zemessardzē nešķiro pēc tautības, izglītības, specialitātes vai pieredzes. Kandidātam ir jābūt Latvijas pilsonim no 18 līdz 55 gadiem ar valsts valodas zināšanām vismaz vidējā (B1) līmenī, bez kriminālās sodāmības, atbilstošu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību. Pieteikuma iesniegšanai kandidātam jāsazinās ar dzīves vai studiju vietai tuvāko Zemessardzes vienību, zvanot uz tālruņa numuru 1811, rakstot uz e-pasta adresi esizemessargs@mil.lv vai personīgi ierodoties vienībā.

Uzzini vairāk tīmekļvietnē www.zs.mil.lv!

“Būt gatavam rītdienai nozīmē visu uzsākt šodien. Esi savas zemes sargs – stājies Zemessardzē!” aicina Zemessardze.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas