Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgalē izstrādās Sociālo pakalpojumu programmu 1

Zemgales plānošanas reģionā (ZPR) sākusies Eiropas Sociālā fonda (ESF) apakšaktivitātes «Sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstība reģionos» pirmās kārtas konkursā atbalstītā projekta «Sociālo pakalpojumu programmas izstrāde Zemgales reģionā» ieviešana.

ZPR informācijas speciālists darbam ar plašsaziņas līdzekļiem Juris Kālis informē, ka projekta ieviešanas laikā, kas ilgs līdz 2010.gada 31.maijam, Zemgalē paredzēts izpētīt pašreizējo situāciju sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu jomā, kā arī izzināt un apkopot labās prakses piemērus Eiropas attīstītākajās valstīs.Minēto aktivitāšu veikšanā plānots iesaistīt Zemgales lielajās pilsētās Jelgavā un Jēkabpilī, kā arī 20 novados strādājošos sociālos darbiniekus, kā arī pavisam deviņus ekspertus, kuru vidū būs gan bijušo rajona padomju pieredzējušākie speciālisti, gan tādi profesionāļi kā sociālais pedagogs, rehabilitologs un psihologs. Ja situācijas izpētes gaitā radīsies neskaidri jautājumi, iecerēts rīkot atsevišķus seminārus.Šo un vēl citu darbību rezultātā ekspertu komanda reģionam izstrādās vidēja termiņa Sociālo pakalpojumu attīstības programmu. Darba nobeiguma fāzē gandrīz vai katrā pilsētā un novadā organizēs programmas sabiedrisko apspriešanu, bet iedzīvotāju izteiktos priekšlikumus un labojumus ietvers dokumenta galīgajā redakcijā. Bez tam notiks arī projekta ieviešanas noslēguma konference.Līdz šim Zemgales plānošanas reģionam bija izstrādāta un apstiprināta Tūrisma, Meža, Uzņēmējdarbības, Nodarbinātības, Mūžizglītības un Inovatīvās darbības attīstības programma, taču sociālajā sfērā šāds dokuments izpalika.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ina

Lasi: "«Sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstība reģionos» pirmās kārtas konkursā atbalstītā projekta «Sociālo pakalpojumu programmas izstrāde Zemgales reģionā» "
Vai kads saprata, ko tie dariis????
!!!! - izklausas pec kaut kada murga - izdoma gan tie latviesi visadus lidzeklus, lai par neko- atkal programmaam-- dabutu darba vietas un algu... - - tik stutee murgainas sfeeras, nevis razotnes...
Turieties nodoklu maksataji!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.15 15:52

Vietējās ziņas