Zemgales Darījumu centram neklājas spoži 1

Pārdesmit automašīnu stāvlaukumā, dažas reklāmas un daudz tukšu logu - tāds šodien izskatās Zemgales Darījumu centrs Atmodas ielā 19, kas nonācis finanšu grūtībās, jo nomnieki aizņēmuši tikai ceturto daļu ēkas.

«Mēs neesam pieteikuši masātnespēju, cīnāmies par jaunu klientu piesaisti un pagaidām viss iet pa vecam,» teic centra īpašnieks Vjačeslavs Gorbatjuks. Viņš atzīst, ka pie šāda telpu aizpildījuma tas nespēj nosegt kredītmaksājumus «Swedbank», ne arī norēķināties par komunālajiem pakalpojumiem. Banka izteikusi pārņemt šo īpašumu, taču sarunas apstājušās. Viens no lielākajiem Zemgales darījumu centra nomniekiem ir Administratīvās rajona tiesas Jelgavas tiesu nams, kas te iekārtojās šā gada sākumā.Kā darījuma centra nonākšanu naudas grūtībās vērtē Tiesu administrācijas pārstāvis, un - vai tiešām jaunu telpu noma bija izdevīgāks risinājums nekā viena Jelgavas tiesas ēkas stāva pārbūve - lasiet otrdienas, 18.augusta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Mākleris

Zemgales darījumu centrs jau tad, kad tas tika nodots ekspluatācijā, sāka buksēt, jo attīstītāju attieksme un cenu politika bija pilnīgi neelastīga.
Vidējā cena 14 EUR par metru pilsētas nomalē bija par augstu jau treknajos gados, taču viņi turpināja pastāvēt pie sava.
Kad viņi sāka kļūt pielaidīgāki, jau bija par vēlu.
šodien Jelgavā ir tik daudz brīvu telpu daudz labākās vietās, ka manuprāt ZDC ilgi stāvēs tukšs.
Otrs faktors ir atrašanās vieta - aiz Jelgavas.
Manuprāt, ja tas atrastos uz Loka maģistrāles, vai arī būtu gatavs Lielupes ziemeļu tilts, būtu saulaināk.

Taču tie visi ir minējumi.

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 11:07

Vietējās ziņas