Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales novada jaunsargi tiksies «Vīru spēlēs»

No 1. līdz 3.jūljam Valgundes novada Kalnciema vidusskolas teritorijā notiks Zemgales novada jaunsargu salidojums «Vīru spēles». Pasākumā piedalīsies vairāk nekā 200 jaunsargu no Zemgales un viesi no Zviedrijas.

2.jūlijā, kad salidojumā paredzēta sacensību diena, jaunsargi darbosies šķēršļotā apvidū ar mākslīgi un dabīgi radītiem šķēršļiem, piemēram, granātas mešana, mīnu lauka pārvarēšana, topogrāfisko apzīmējumu atpazīšana, tūrisma mezglu siešana, mācību triecienšautenes AK4 izjaukšana un salikšana, ūdens šķēršļu pārvarēšana un daudzas citas aktivitātes.Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jauniešu no visiem Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas