Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales NVO centrs aicina uz pieaugušo tālākizglītības darbnīcām 3

Zemgales nevalstisko organizāciju atbalsta centrs (NVO centrs) aicina ikvienu interesentu pieteikties Akadēmisko programmu aģentūras izsludinātajā "Grundtvig" programmā "Darbnīcas", kur ikviens, kas ir sasniedzis 18 gadu vecumu, var pieteikties kādā no Eiropas Savienības valstu rīkotajām darbnīcām atbilstoši savām interesēm.

Centra projektu koordinators Sandris Žeivots informē, ka visas izmaksas sedz organizatori. Zemgales NVO centrs aicina ikvienu nevalstisko organizāciju pārstāvi, skolotāju, pensionāru, jaunieti vai ikvienu citu interesentu pieteikties darbnīcām, jo tā ir iespēja bez maksas iegūt augstas kvalitātes papildizglītību un prasmes atbilstoši savām interesēm."Grundtvig darbnīcas" ir jauna akcija, kas tiek uzsākta 2009.gadā. Mērķis ir dot iespēju ikvienam interesentam piedalīties darbnīcās, kas notiek kādā citā programmas dalībvalstī. Darbnīcās kopā strādā nelielas grupas no dažādām programmas dalībvalstīm. Šī ir iespēja gūt jaunu pieredzi un zināšanas, kas atbilst personīgās attīstības un izglītības vajadzībām.Darbnīcu organizatori sedz visus izdevumus, kas saistīti ar darbnīcu organizēšanu, to popularizēšanu, dalībnieku vajadzību apmierināšanu, ceļojumu, apmešanos.Vienas darbnīcas ilgums ir no piecām līdz desmit dienām. Darbnīcas visā Eiropā notiek laika posmā no 2009.gada 1.septembra līdz 2010.gada 31.augustam. Darbnīcās var piedalīties jebkurš pieaugušais (vecumā no 18 gadiem), kas dzīvo Latvijā.Pilns darbnīcu piedāvājums apkopots katalogā, un tajā ir plašs klāsts no amatnieku un mākslinieku darbnīcām līdz astronomu un putnu pētnieku darbnīcām.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Zemgales NVO Centrs

Sīkāka informācija: www.zemgalei.lv

pirms 11 gadiem, 2009.08.17 10:40

Vietējās ziņas