Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales reģionā labākie - Jelgavas Amatniecības vidusskolas audzēkņi 1

25.novembrī Jēkabpils Agrobiznesa koledžā, Pasta ielā 1, tika noskaidroti konkursa «Profs 2009» Zemgales reģiona finālisti. Labākie izrādījās Jelgavas Amatniecības vidusskolas 4.kursa pārstāvji.

Konkursa rīkotāja, Latvijas Brīvo Arodbiedrību Savienības (LBAS) komunikācijas konsultante Dace Avena informē, ka Zemgales reģiona pusfinālā piedalījās Aizkraukles arodvidusskolas 4.kurss, Jelgavas Amatniecības vidusskolas 4.kurss, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas 4.kurss, topošie sekretāri no Saulaines Profesionālās vidusskolas 4.kursa un Vecbebru Profesionālās vidusskolas 4.kurss. Pusfinālā audzēkņi atbildēja uz jautājumiem par darba tiesību un darba aizsardzības pamatjautājumiem, kā arī meklēja risinājumus praktiskajiem uzdevumiem, ar kuriem viņi var sastapties turpmākajā darba dzīvē.Visu reģionu pusfināla uzvarētāji šī gada 11.decembrī konkursa finālā sacentīsies par titulu «Profs 2009», apliecinot savas zināšanas par darba tiesību, darba drošības un sociālā dialoga jautājumiem. Katrs finālā uzvarējušās klases audzēknis saņems «iPod NANO» atskaņotāju. Savukārt fināla dalībnieku pārstāvētās izglītības iestādes saņems īpašu «Profs 2009» kausu un sporta inventāru 300 latu vērtībā.Konkursa galvenais mērķis ir veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī rosināt izglītības iestādes vairāk pievērsties jautājumiem, kas skar jauniešu gatavību sākt darba dzīvi.LBAS konkursu rīko ar Eiropas Sociālā fonda finansiālu atbalstu, konkursu atbalsta arī Izglītības un zinātnes ministrija, Labklājības ministrija, Valsts darba inspekcija un Darba drošības un vides veselības institūts.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas