Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Ziedkalnē» taps fizisko aktivitāšu laukums

Sociālās aprūpes centrā (SAC) «Ziedkalne» pavasarī tiks sākta vērienīga laukuma būvniecība brīvā laika aktivitātēm. Šim mērķim līdzekļus 25 tūkstošu latu apmērā piešķīris Rietumu bankas (RB) labdarības fonds, kā arī Labklājības ministrija.

RB labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna teic, ka pagājušajā gadā apciemoti Latvijas sociālās aprūpes centri ar mērķi izzināt, kāda palīdzība centriem visvairāk būtu nepieciešama.«Mūsu mērķis ir atbalstīt idejas un ierosmes, kas būtu noderīgas un palīdzētu uzreiz vairākiem cilvēkiem. Ciemošanās laikā redzējām, cik atšķirīgi inventāra nodrošinājuma ziņā ir sociālās aprūpes centri. Ziedkalnē mūs uzņēma un ļoti jauki sagaidīja, bet uzreiz bija manāms, ka centra pagalmā šeit dzīvojošajiem cilvēkiem nav, kur aktīvi darboties, gūt prieku un izpausties fiziskās aktivitātēs. Skaidrs, ka iemītniekiem ļoti nepieciešams rotaļu un atpūtas laukums,» stāsta I.Šīna. Trešdien projekta prezentācijas laikā «Ziedkalnes» iemītniekiem bankas darbinieki bija sarūpējuši svētku launagu un pašu saziedotas dāvanas - apavus, apģērbu, rotaļlietas, grāmatas, spēles, rokdarbu un zīmēšanas materiālus, dāmām - kosmētiku un citas veltes. Bet apdāvināti tika arī ciemiņi - SAC mītošie bija sarūpējuši skaistu svētku koncertu un pašdarinātas dāvaniņas.Vairāk par projektu - ceturtdienas, 8.janvāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas