Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemas sezonā Lietuvas šosejas posmā būs ātruma ierobežojums

Lietuvas šosejā posmā no Miera ielas līdz iebrauktuvei uz degvielas uzpildes stacijai «Dinaz» ziemas periodā noteikts maksimālā ātruma ierobežojums 30 kilometru stundā, satiksme organizēta pa vienai braukšanas joslai katrā virzienā.

Posmā no Miera ielas līdz Dzirnavu ielai virzienā uz centru aizliegta gājēju kustība pa labās puses nomali, tā atļauta pa Lietuvas šosejas kreiso pusi, kur gājēju zona izvietota starp brauktuvi un komunikāciju izbūves darbu zonu, informē pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība». Kreisajā pusē tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana. Pēc komunikāciju izbūves darbu pabeigšanas, kas plānota līdz 2013.gada 9.janvārim, gājējiem tiks nodrošināta iešana pa zonu, kas izvietota tuvāk dzīvojamajām mājām.Posmā no Dzirnavu ielas līdz iebrauktuvei uz «Dinaz» remontdarbu zona izvietota brauktuves malā un uz ietves. Gājējiem uzstādītas norādes, lai apietu remontdarbu zonu. Aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana labajā pusē virzienā uz centru posmā no Savienības ielas līdz maksimālā ātruma ierobežojošai ceļa zīmei.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas